10:10
Czym żyje kościół
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Polska na weekend
13:00
Zdrowe 15- program kulinarny
13:45
Zostań Żołnierzem- 7 Eskadra Działań Specjalnych
18:00
Koncert
19:00
19:30
Polska na weekend
22:45
Zrozumieć związek - Odkryj sekret szczęścia, o którym mało kto wie
23:10
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Zwiedzaj Śląsk Cieszyński i odbieraj atrakcyjne bony!

Miejsce: Śląsk Cieszyński
Termin: akcja trwa do 15 listopada br.
Opis:
Turysto! Mieszkańcu! Przypominamy! Jeszcze tylko do połowy listopada br. czeka na Ciebie super okazja zdobycia wspaniałych nagród w programie lojalnościowym „Eksplorator Polskiej Marki Turystycznej Śląsk Cieszyński”.
Zbierz paragony ze swojego pobytu na Śląsku Cieszyńskim, w Jastrzębiu-Zdroju oraz Godowie i zrób sobie zdjęcia na tle 5 atrakcji turystycznych, dostarcz je do punktu weryfikacji, gdzie otrzymasz bon
o wartości 100,00 zł oraz gadżety.

100,00 złotych to za mało? Zdobądź 300,00 zł
Zbierz paragony ze swojego pobytu na Śląsku Cieszyńskim, w Jastrzębiu-Zdroju oraz Godowie i zrób sobie zdjęcia na tle 5 atrakcji turystycznych, a także poczuj adrenalinę zdobywając punkty w grze lub grywalizacji, a następnie dostarcz je do punktu weryfikacji, gdzie otrzymasz bon o wartości 300,00 zł.

300,00 złotych to też za mało? Proponujemy 700,00 zł
Zbierz paragony ze swojego pobytu na Śląsku Cieszyńskim, w Jastrzębiu-Zdroju oraz Godowie i zrób sobie zdjęcia na tle 10 atrakcji turystycznych oraz poczuj adrenalinę, zdobywając punkty w grze lub grywalizacji, a następnie dostarcz je do punktu weryfikacji, gdzie otrzymasz bon o wartości 700,00 zł. W celu osiągnięcia maksymalnego poziomu adrenaliny oraz zdobycia tytułu „Eksploratora – Mistrza” polecamy grę terenową w aplikacji „Wspólne Dziedzictwo – Gra”, prowadzącą przez najciekawsze obiekty z obszaru polsko-czeskiego pogranicza.

Inni już zdobyli swoje nagrody teraz czas na Ciebie!
Nie czekaj, wykorzystaj swoją szansę w Euroregionie Śląsk Cieszyński!

Więcej informacji na: www.eksplorator.olza.pl oraz na stronach Polskiej Marki Turystycznej Śląsk Cieszyński www.slaskcieszynski.travel.pl

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print