Złodziej kebabów w rękach policji

W ręce funkcjonariuszy z Łazisk Górnych trafił złodziej… kebabów. 20-latek przed jednym z budynków wielorodzinnych na obrzeżach miasta napadł na dostawcę jedzenia. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 30 grudnia 2019 roku, po godzinie 22.00 na ul. Wyzwolenia w Łaziskach Górnych. Jak wynika z ustaleń policjantów, pracownik firmy gastronomicznej działającej na terenie Mikołowa, udał się do Łazisk Górnych z zamówionym jedzeniem. Były to trzy kebaby, które mężczyzna przewoził w termicznej torbie. W trakcie wyciągania jej z samochodu, do mężczyzny podszedł 20-letni łaziszczanin, który najpierw wprowadził pracownika firmy w błąd co do miejsca dostarczenia jedzenia, następnie wyrwał mu torbę z zamówieniem i uderzył pięścią w twarz, po czym uciekł.

Złodziej kebabów został szybko namierzony. Stróże prawa z miejscowego komisariatu szybko namierzyli sprawcę, który następnego dnia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Tłumaczył on, że nadarzyła się okazja, więc… ją zwyczajnie wykorzystał. Mężczyzna usłyszał już zarzuty rozboju oraz kradzieży. 20-latek miał na swoim koncie kilka kradzieży w sklepach, których się dopuścił w okresie wakacyjnym. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print