Zabił córkę, ranił żonę, a sam popełnił samobójstwo

Ogromna tragedia w Orzeszu. Mężczyzna zaatakował swoich nabliższych. 42-latek ciężko ranił nożem swoją żonę i zabił 9-letnią córkę. Według nieoficjalnych informacji dziewczynka została powieszona. Niestety pomimo reanimacji nie udało się przywrócić dziecku czynności życiowych. Mężczyzna najprawdopodobniej dokonał rozszerzonego samobójstwa.
Tragiczne zdarzenia rozegrały się we wtorek, 31 marca, w jednym z domów rodzinnych na ul. Pocztowej w Orzeszu. Przybyli na miejsce zastali na miejscu kobietę z licznymi ranami kłutymi oraz 9-letnią dziewczynkę, która według nieoficjalnych informacji została powieszona. W domu znaleziono również zwłoki ojca rodziny. Kobieta i jej córka zostały przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala w Katowicach-Ochojcu. Niestety pomimo reanimacji dziewczynka zmarła. Matka dziecka walczy o życie.

Według nieoficjalnych informacji, 42-latek najprawdopodobniej dokonał rozszerzonego samobójstwa. Wzniecił pożar, a następnie zaatakował swoich najbliższych. Sprawę bada policja.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print