00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
18:00
Koncert Perły Sudetów Sokolniccy Duett/ M. Francuz
22:45
Koncert Perły Sudetów Sokolniccy Duett/ M. Francuz
23:45
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Udekoruj domową przestrzeń w swoim stylu

Szukasz prostego i efektownego sposobu na dekorację wnętrza? Postaw na plakaty! Nie tylko ożywią domową przestrzeń, ale też dodadzą jej niepowtarzalnego charakteru. Zażegnają nudę, ocieplą surowe wnętrze czy też podkreślą motyw przewodni mieszkania. Jaki design wybrać? Na pewno taki, który „powie” więcej o Tobie i Twoich zainteresowaniach.

Plakat  – prosty sposób na ciekawą aranżację wnętrza

Plakaty dekoracyjne z każdym rokiem podbijają rynek i nasze serca. Można śmiało stwierdzić, że są jednym z najpopularniejszych elementów dekoracji. To łatwy i tani sposób na odświeżenie lub zaaranżowanie przestrzeni. Bez wątpienia mogą być też ciekawym elementem na wyrażanie siebie. Miłośnicy natury chętnie sięgną po plakaty z printami roślinnymi czy zwierzęcymi, zwolennicy minimalizmu polubią się geometrycznymi wzorami, a ci tęskniący za nostalgiczną podróżą w czasie odnajdą się w stylu vintage. Wybór wzorów, kolorów i motywów przyprawia o zawrót głowy! Przy wyborze plakatów warto jednak postawić na niepowtarzalność.

Unikalna sztuka ścienna

Przestrzeni „z duszą” wyjątkowości nadadzą eleganckie grafiki ścienne. Skutecznie ożywią pustą ścianę czy zastąpią tapetę. To również tańsza alternatywa dla obrazów, których często są kosztowne. Decydując się na niepowtarzalne plakaty, warto spojrzeć w kierunku stylu retro. Umiejętne połączenie inspiracji vintage z nowoczesną stylistyką pozwala uzyskać kreatywny i niepowtarzalny wystrój wnętrza. Takie niebanalne plakatowe dodatki proponuje sklep vinateposteria.pl. Na stronie znajdziesz plakaty artystyczne, które z powodzeniem przyozdobią salon, sypialnię, kuchnię, pomieszczenia biurowe, restaurację czy bar.

Retro jest na czasie!

Plakaty podróżnicze, botaniczne inspiracje, sztuka japońska, znane reprodukcje, kultowe amerykańskie grafiki – dla każdego coś miłego! Styl retro w takim wydaniu nie przytłacza, a dodaje charakteru. Świetna jakość plakatów dekoracyjnych pozwala cieszyć oczy domowników i zachwycać gości, a atrakcyjna cena –  szaleć i szukać idealnego klimatu dla naszego wnętrza.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print