Śmiertelny wypadek w Dąbrowie Górniczej. Zginął 60-latek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 2 lipca na drodze wojewódzkiej nr 790 w Dąbrowie Górniczej.  Na łuku wypadło z drogi, a następnie koziołkowało z nasypu terenowe bmw x6. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 60-letni kierujący SUV-em. 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek, 2 lipca, przed godziną 9.00 na drodze wojewódzkiej nr 790 w pobliżu skrzyżowania z ul. Kazdębie w Dąbrowie Górniczej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący terenowym bmw x6 na łuku drogi prawdopodobnie po zakończeniu manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wypadł z drogi, a następnie koziołkował z nasypu zatrzymując się na drzewach. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 60-letni mieszkaniec powiatu zawierciańskiego.

Policjanci z Dąbrowy Górniczej pod nadzorem obecnego na miejscu zdarzenia prokuratora, wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Zarządzono również przeprowadzenie sekcji zwłok ofiary tego tragicznego w skutkach wypadku.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print