Śmiertelnie ugodziła męża nożem. Grozi jej dożywocie

47-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, w czasie awantury ze swoim mężem, śmiertelnie ugodziła go nożem, a następnie uciekła i ukrywała się przed organami ścigania. Dzięki komunikatom w mediach oraz informacjom przekazanym przez mieszkańców, została zatrzymana i stanęła przez sądem.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 25 czerwca, w Leśnej (powiat żywiecki). Przed godz. 21.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów doszło do awantury.  Okazało się, że 47-latka w czasie kłótni ze swoim 62-letnim mężem, ugodziła go nożem w okolice brzucha. Pomimo szybko udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku doznanych obrażeń. 47-latka zaraz po zdarzeniu uciekła i ukrywała się przed organami ścigania. Dzięki komunikatowi o jej poszukiwaniach, który ukazał się w mediach, a także informacjom przekazanym przez mieszkańców, podejrzana została zatrzymana na terenie Żywca.

Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratora sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za popełnioną zbrodnię grozi jej nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print