00:20
Śląskie granie i śpiewanie (N - napisy dla niesłyszących)
5:00
Śląska muzyka blisko Ciebie
6:50
8:50
Bobaski i Miś
10:10
Sakralne Dziedzictwa Śląska
10:30
Msza Święta z Bazyliki św.Antoniego
11:30
Koło Gospodyń Wiejskich - Gotowanie na Ekranie odc 12
13:15
15:00
WEB CAMERA
15:30
17:50
Bobaski i Miś
18:00
19:50
Bobaski i Miś
22:15
23:10
Śląskie granie

Finał konkursu International Miss Summer 2022 już w najbliższy weekend w Ustroniu! O koronę i tytuł najpiękniejszej walczy 12 kandydatek

W sobotę, 6 sierpnia o godz. 18:00 w ustrońskim amfiteatrze odbędzie się finał konkursu o tytuł International Miss Summer 2022. W gali weźmie udział dwanaście pięknych pań z całego świata. Panie rywalizujące o tytuł Miss pokażą się m.in. w strojach narodowych, strojach eleganckich, sukniach ślubnych czy strojach kąpielowych. Część artystyczną wydarzenia uświetnią Ewelina Lisowska, zespół Nowy VOX oraz Izabela Trojanowska.

Konkurs jest kontynuacją wyborów międzynarodowej miss wakacji, które przez 30 lat odbywały się w Ustroniu. W gali wezmą udział
kandydatki z Maroka, Czech, Słowacji, Polski, Albanii, Włoch, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Zambii, wyłonione w wyniku castingów.

Finalistki przyjechały w Beskidy już 1 sierpnia, aby przygotować prezentacje i układy taneczne. Dziewczyny poznają też piękno regionu podczas wycieczek na Przełęcz Cieńkowską i na Czantorię.

Na gali pokażą się m.in. w strojach narodowych krajów, które reprezentują. Jedna z nich otrzyma nagrodę za najpiękniejszy strój
narodowy. W części artystycznej wystąpią m.in. Ewelina Lisowska, zespół Nowy VOX oraz Izabela Trojanowska. Koncert poprowadzą Ola Kot (ESKA TV) i aktor Dariusz Kordek.

Od kilku dni trwa też plebiscyt o tytuł International Miss Summer Social Media. Wygra finalistka, która otrzyma największą ilość głosów pod
swoimi zdjęciami na
Facebooku oraz na Instagramie. Głosowanie zakończy się 5 sierpnia o godz. 12.00. Natomiast oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się następnego dnia podczas gali finałowej International Miss Summer 2022 w amfiteatrze w Ustroniu.

Organizatorami International Miss Summer 2022 w Ustroniu są Combat Films oraz Agencja Grabowska Models przy współpracy z Miastem Ustroń.

 

Telewizja TVT patronuje finałowi konkursu International Miss Sumer.

 

 

Materiały prasowe: COMBAT FILMS

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print