Bielsko-Biała: Zabił swoją ciężarną żonę!

Podejrzany o zabójstwo 33-letniej cieżarnej Izabeli Sz. został zatrzymany. Jest nim jej 35-letni mąż Piotr Sz. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad żoną oraz zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W piątek, 18 października br., w godzinach popołudniowych bielscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 33-letniej Izabeli Sz., mieszkanki Bielska-Białej. Zawiadomienie złożył 35-letni mąż zaginionej kobiety. Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania ciężarnej zaginionej. W jej poszukiwania zaangażowała się rodzina zaginionej i przyjaciele. Stróże prawa od początku nie dawali wiary podawanym przez niego okolicznościom zaginięcia. Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy oraz trzeciego komisariatu, pod nadzorem bielskiej prokuratury, prowadzili czynności dochodzeniowo-śledcze oraz operacyjne. Policjanci sprawdzali wszystkie możliwe wersje zaginięcia, weryfikowali informacje podawane przez męża oraz okoliczności sprawy. Dane, które zebrali, uzasadniały podejrzenie, że mąż miał swój udział w sprawie. Piotr Sz. został zatrzymany.

Dzień później, 29 października br., na terenie województwa śląskiego przypadkowa osoba natknęła się na ciało kobiety. Policjanci zidentyfikowali ją jako poszukiwaną bielszczankę. Kryminalni zajmujący się sprawą zgromadzili obszerny materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutów.

Mężczyzna został w niedzielę, 20 października, doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się oraz zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Śledczy wystąpili do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print