00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
2:00
Muzyka nocą
4:40
Śląska muzyka blisko Ciebie
6:30
Muzyczne perełki - propozycje
7:20
Bobaski i miś
7:30
7:44
7:45
Debata tygodnia
8:05
8:08
Pogoda
8:10
Program samorządowy/ publicystyczny
8:30
Debata Tygodnia
8:50
Szlakiem Rodów Przemysłowych
9:20
Bobaski i Miś
9:30
TV Okazje
10:00
Śląska Muzyka Bliżej Ciebie
11:05
Flesz
11:08
Pogoda
11:10
Szlakiem Rodów Przemysłowych
11:30
Raport
11:44
Pogoda
11:45
Debata tygodnia
12:05
12:08
12:10
Program samorządowy/ publicystyczny
12:30
14:00
Śląska Muzyka Bliżej Ciebie
15:00
Gwiazdozbiór Śląskiego Sportu
15:30
Kalejdoskop (JM - tłumaczenie na język migowy)
16:30
Porozmawiajmy o tym
17:10
Bobaski i miś
17:30
Panowie od Bonton
17:45
Podsumowanie Top 15
19:00
Szlagierowo i z humorem
20:00
Wielcy Polacy - nieznani wynalazcy
20:20
Rozbieranie Śląska
20:40
Gwiazdozbiór Śląskiego Sportu
21:10
Porozmawiajmy o tym
21:50
Minął tydzień
22:25
Kalejdoskop ( JM- tłumaczenie na język migowy)
23:15
Podsumowanie Top 15

Bądź świadoma! #RóżSięNaBadania i zadbaj o swoje zdrowie

W związku z nadchodzącym Miesiącem Świadomości Nowotworów Ginekologicznych oraz Profilaktyki Raka Piersi, Moraj postanowił nawiązać do korzeni i zrobić coś stricte dla kobiet. Szacuje się, że corocznie w Polsce diagnozowanych jest ok. 30 tysięcy nowych zachorowań na raka piersi oraz nowotwory ginekologiczne. W odpowiedzi na te zatrważające dane, marka Moraj postanowiła włączyć się w działania pomocowe na rzecz ich profilaktyki i leczenia. We współpracy z Onkofundacją Alivia, powstała akcja charytatywna pod nazwą #RóżSięNaBadania, mająca na celu wsparcie Polek w walce z nowotworami natury kobiecej, w tym ginekologic

Moraj to marka odzieżowa, istniejąca na rynku już od ponad 25 lat. Powstała na naszym rodzimym gruncie, w Rybniku, jako niewielki dystrybutor bielizny i wyrobów pończoszniczych. Obecnie Moraj to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego produkty możemy zakupić w sklepach każdego zakątka Polski oraz w firmowym sklepie internetowym moraj.pl. Asortyment na przestrzeni lat intensywnego rozwoju również uległ znaczącej zmianie. Dziś to już nie tylko rajstopy i bielizna, lecz cała gama odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. W ofercie znajdziemy pełen przekrój garderoby – bluzy, legginsy, t-shirty, dresy, sukienki, swetry, spódnice, spodnie, dodatki i wiele innych, a także (już niedługo w kolekcji jesienno-zimowej!) okrycia wierzchnie. Reasumując, Moraj z biegiem lat stał się pełnowymiarową marką odzieżową, z którą ubierzemy całą rodzinę od stóp do głów. “Moraj – moda pełna życia!” to hasło przewodnie, doskonale obrazujące główny cel marki, jakim jest tworzenie wszechstronnej i uniwersalnej mody dostępnej dla każdego.

W związku z nadchodzącym Miesiącem Świadomości Nowotworów Ginekologicznych oraz Profilaktyki Raka Piersi, Moraj postanowił nawiązać do korzeni i zrobić coś stricte dla kobiet. Szacuje się, że corocznie w Polsce diagnozowanych jest ok. 30 tysięcy nowych zachorowań na raka piersi oraz nowotwory ginekologiczne (m.in.: szyjki macicy, jajników, endometrium itd.). W odpowiedzi na te zatrważające dane, marka Moraj postanowiła włączyć się w działania pomocowe na rzecz ich profilaktyki i leczenia. We współpracy z Onkofundacją Alivia, powstała akcja charytatywna pod nazwą #RóżSięNaBadania, mająca na celu wsparcie Polek w walce z nowotworami natury kobiecej, w tym ginekologicznej. W ramach inicjatywy #RóżSięNaBadania, każde 5 zł ze sprzedaży produktów objętych akcją, zostanie przekazane na realizację celów wyżej wspomnianej fundacji. Onkofundacja Alivia od 13 lat zajmuje się kompleksowym wsparciem merytorycznym i finansowym pacjentów onkologicznych. Zachęca do badań, edukuje, doradza i przekazuje finansowe wsparcie na nierefundowane przez nfz badania.

Co ważne, wraz z akcją rusza strona projektu – www.rozsienabadania.pl, mająca charakter edukacyjny. Znajdziecie tam mnóstwo przydatnych informacji na temat samobadania, profilaktyki i leczenia nowotworów kobiecych.

Produkty objęte akcją to figi dostępne w 8 wariantach kolorystycznych, zapakowane w charakterystyczne, intensywnie różowe opakowania, opatrzone grafiką znanej artystki Martyny Wójcik-Śmierskiej oraz symbolem różowej wstążki. Majtki można kupić na stronie moraj.pl, a także stacjonarnie, w sklepach partnerskich.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji #RóżSięNaBadania, a także odwiedzenia STRONY.

 

Artykuł sponsorowany