Redakcja

Jesteśmy jedną z najstarszych telewizji regionalnych w Polsce. Nasz program nadajemy nieprzerwanie od 2007 roku. Od samego początku istnienia program dociera do widzów przez 24 godziny na dobę. Każdego dnia tworzymy 4 godzinny program premierowy. Składają się na niego programy informacyjne, publicystyczne, historyczne i poradnikowe. Za cel stawiamy sobie dotarcie do widza z najświeższą informacją. To lokalne wydarzenia są dla nas najważniejsze. W swoich programach pomijamy te, którymi żyją inne media. Bardzo wiele miejsca poświęcamy rozrywce związanej z ziemią śląską.


A jak wyglądały początki? Jak wszystkie były trudne. Docieraliśmy do widzów z naszymi treściami za pomocą telewizji naziemnej analogowej, a także można było nas oglądać w telewizjach kablowych. Przez ten czas stacja zdobyła serca i uznania widzów z województwa śląskiego. Naszą siłą jest profil lokalny i regionalny. Myślimy po śląsku. Działamy na Śląsku.

Obecnie nadajemy na multipleksie lokalnym DVB-T, a także w dalszym ciągu można oglądać nas w telewizjach kablowych. Telewizja TVT dostępna jest w prawie wszystkich sieciach kablowych w Polsce. Sprawdź nasz ZASIĘG.


To my opisujemy śląską rzeczywistość i kreujemy jej kulturalne oblicze. Jesteśmy cenioną w regionie multimedialną platformą wymiany opinii i poglądów. Organizujemy, a także obejmujemy patronatem medialnym wiele wydarzeń i eventów. Ponadto jesteśmy również skutecznym nośnikiem treści promocyjnych oraz reklamowych.


Dyrektor programowy:
Jakub Pochwyt
tel. 502 221 440
e-mail: jakub.pochwyt@telewizjatvt.pl

Redaktor naczelny:
Adam Tyc
tel. 501 360 381
e-mail: adam.tyc@telewizjatvt.pl

Za-ca redaktora naczelnego: 
Kinga Kuczek
tel. 501 257 913
e-mail: kinga.kuczek@telewizjatvt.pl