10:10
Czym żyje kościół
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Polska na weekend
13:00
Zdrowe 15- program kulinarny
13:45
Zostań Żołnierzem- 7 Eskadra Działań Specjalnych
18:00
Koncert
19:00
19:30
Polska na weekend
22:45
Zrozumieć związek - Odkryj sekret szczęścia, o którym mało kto wie
23:10
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

„Babski przekręt” w Wodzisławskim Centrum Kultury [7 listopada br.]

Miejsce: Wodzisławskie Centrum Kultury
Termin: 7 listopada godz. 18:00
Organizator: Wodzisławskie Centrum Kultury
Opis:
Sztuka opowiada o włoskim biznesmenie, chcącym odzyskać od Francuzów obraz Mona Lisy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski – do Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę, chcąc go przechwycić. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety… Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla to tajna agentka włoskiego wywiadu, żyjącą poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, wyrzuconą z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, aby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, które zmieniłyby ich warunki życiowe i pozwoliły odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy? Na te pytania odpowiedzi szukać będzie wodzisławska publiczność.

Spektakl „Babski przekręt” odbędzie się w niedzielę, 7 listopada br., o godzinie 18:00. Obsada, która zawita do WCK: Matylda Damięcka, Ewa Kuklińska, Alicja Kwiatkowska, Agata Załęcka.

Bilety w cenie 80 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print