00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:00
Sakralne Dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Wybieram Śląskie
18:00
Kalejdoskop (JM- tłumaczenie na język migowy)
19:00
"Reset" wszystko o grach
19:15
Wybieram Śląskie
19:40
Sakralne Dziedzictwo Śląska
22:15
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją niepełnosprawną żoną

Domowy oprawca złamał swojej niepełnosprawnej żonie nogę. Koszmar kobiety trwał od początku roku. 59-letni agresor decyzją musi opuścić mieszkanie i nie ma prawa zbliżać się do swojej ofiary. Grozi mu 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w dzielnicy Juliusz w Sosnowcu. Policjanci interweniowali tam w jednym z mieszkań po tym, jak 59-letni mężczyzna złamał nogę swojej niepełnosprawnej żonie. Uraz okazał się być bardzo skomplikowany i poważny. Sprawca został zatrzymany, a stanowcze działanie policjantów sprawiło, że zastraszona kobieta uwierzyła, że jej koszmar może się skończyć. Stróże prawa ustalili, że mąż znęcał się nad nią od początku roku, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Na podstawie zgromadzonego przez nich materiału dowodowego prokurator zdecydował o przedstawieniu domowemu oprawcy zarzutów uszkodzenia ciała i znęcania.

Za popełnione przestępstwa może on trafić do więzienia na 5 lat. Prokurator objął go policyjnym dozorem i wydał mu zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Oprawca musi również opuścić mieszkanie zajmowane wspólnie ze swoja ofiarą.

 

Źródło: Policja Śląska

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print