00:00
Muzyka Disco
10:10
Czym żyje Kościół
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Przystanek Kultura
18:00
Koncert Em Band i Ewa Uryga
19:00
Przystanek Kultura
19:40
Czym żyje Kościół
22:45
Koncert Em Band i Ewa Uryga
23:45
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Zatrzymał auto na środku drogi i zasnął. Był kompletnie pijany

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 55-letni kierowca osobówki. Mężczyzna zatrzymał się na środku drogi i zasnął. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju zareagował i wezwał policję. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi teraz kara do 2 lat więzienia.

Dzisiejszej nocy, około godziny 1 policjanci zostali wezwani na ul. Pochwacie w Jastrzębiu, gdzie na środku ulicy kierowca miał zatrzymać swój samochód, blokując tym samym przejazd. Zgłaszający powiedział także, że rozmawiał z kierowcą tego auta i jest on pijany. Aby udrożnić przejazd, mieszkaniec miasta wraz z innymi osobami, które nie mogły przejechać, zepchnął osobówkę na pobocze i obserwował kierowcę, aby ten nie wyruszył w dalszą drogę. Mundurowi przyjechali na miejsce interwencji. W osobówce, za kierownicą spał mężczyzna. Okazało się, że samochód odmówił mu posłuszeństwa, a wypity wcześniej alkohol sprawił, że mężczyzna zasnął.

55-latek miał w organizmie ponad dwa promile. Jak wykazały policyjne bazy danych, mieszkaniec Jastrzębia ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i był już kilkakrotnie karany za jazdę bez uprawnień. Za popełnione przestępstwo grożą mu 2 lata więzienia.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print