00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
8:30
Śląskie na wycieczkę
10:10
Sakralne dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
DURŚ ze Ślónskym, O Ślónsku, a po Ślónsku
13:00
Telesprzedaż
16:30
DURŚ ze Ślónskym, O Ślónsku, a po Ślónsku
18:00
Koncert dolnośląski -Festiwal Muzyczny Duo Fortecello
19:00
Sakralne dziedzictwo Śląska
19:20
Wycieczka w Śląskie
19:40
Kobieta ze Śląska-sezon II
22:15
Kalejdoskop (JM- tłumaczenie na język migowy)

Zapisz się do Biblioteki Śląskiej w Katowicach i korzystaj z bogatych zbiorów najstarszej książnicy naukowej na Górnym Śląsku

Biblioteka Śląska umożliwia swoim przyszłym czytelnikom rejestrację online. Dlaczego warto dołączyć do grona jej czytelników?

Aby uzyskać dostęp do ogromnych i różnorodnych zbiorów Biblioteki, w której każdy użytkownik może wypożyczyć 10 woluminów (pracownik naukowy 20 vol.) na okres 4 tygodni, z możliwością prolongaty. Biblioteka Śląska w Katowicach jest największą i najstarszą książnicą naukową na terenie Górnego Śląska. W jej zbiorach, liczących ponad 2 miliony woluminów i jednostek, znajdują się publikacje naukowe, zbiory specjalne oraz niezwykle liczne materiały związane ze Śląskiem, ale także komiksy, mangi i pozycje beletrystyczne. Aby zostać czytelnikiem wystarczy wypełnić zdalnie formularz i potwierdzić swoją tożsamość odpowiednim dokumentem w wypożyczalni. Wszystkie informacje dostępne są pod linkiem poniżej, gdzie również można znaleźć film instruktażowy, ułatwiający przeprowadzenie rejestracji. Zapraszamy!

Informacje o zapisach – zarówno odnośnik do nagrania instruktażowego jak i formularza rejestracyjnego – można znaleźć pod adresem: https://www.bs.katowice.pl/pl/zapisy.

 

Materiały Prasowe: Biblioteka Śląska

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print