Peggy Brown

Poszukiwany Tomasz z Rybnika nie żyje

Rybniccy policjanci poszukują zaginionego Tomasza. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 17 czerwca 2019 roku około 17:00. Każdy kto ma informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer 32 429 52 55.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiony w dniu 17 czerwca 2019 roku, około godziny 17:00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Rybniku przy ulicy Okulickiego. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał z kontaktu z bliskimi.

RYSOPIS: wzrost 180 cm, dobrze zbudowany, włosy krótkie koloru ciemny blond. Zaginiony posiada tatuaże: na łokciach czteroramienne gwiazdy, na kostce lewej nogi dwa serca i litery „M.T.”, napis na lewym przedramieniu. Posiada bliznę na prawym policzku oraz na przedramionach.

WIEK: 22 lata.

UBIÓR: zaginiony ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem i biało-czerwonymi napisami, krótkie jeansowe spodenki oraz sportowe buty koloru czarnego.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu: 32 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 32 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły