Peggy Brown

W Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się kolejne spotkanie biznesowe

Biznes Klub GKS Jastrzębie organizuje kolejne spotkanie biznesowe, w którym mogą wziąć udział wszyscy ci, którzy myślą o nawiązaniu ciekawych kontaktów i rozwoju własnej firmy.

Jastrzębskie spotkania biznesowe to idealna forma nawiązywania kontaktów nie tylko z firmami z Jastrzębia-Zdroju, ale też z całego regionu oraz z innych Klubów Biznesu.  Podczas spotkań biznesowych poruszana jest wiedza oraz omawiane narzędzia, które pomagają w pozyskiwaniu nowych kontatków biznesowych. Nie brakuje tu też tematów związanych z nowoczesną i innowcyjną reklamą.

Osoby biorące udział w spotkaniu biznesowym GKS Jastrzębie mają możliwość budowania wzajemnych relacji, które mogą okazać się przydatne w późniejszych transakcjach biznesowych, a także w rekomendacjach. Wielkim atutem spotkań jest również przyjazna atmosfera i ich luźny charakter.

Najbliższe spotkanie biznesowe Biznes Klubu GKS Jastrzębie odbędzie się w środę, 10 kwietnia, od godz. 14:00 do godz. 16:30 w Hotelu & Restauracja Dąbrówka, ul. 1 Maja 49 w Jastrzębiu-Zdroju.

Udział w spotkaniu jest płatny. Opłata dla osób zarejestrowanych wynosi 60 złotych, a dla niezarejestrowanych 70 złotych na miejscu.

Więcej informacji znajdziecie tu.

 

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły