00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:00
Sakralne Dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Wybieram Śląskie
18:00
Kalejdoskop (JM- tłumaczenie na język migowy)
19:00
"Reset" wszystko o grach
19:15
Wybieram Śląskie
19:40
Sakralne Dziedzictwo Śląska
22:15
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Trwają poszukiwania zaginionego 39-latka z Knurowa

Ponad stu mundurowych poszukuje zaginionego 39-latka z Knurowa. Sławomir Kosek był ostatnio widziany 22 czerwca przy ulicy Robotniczej w Rybniku. W sobotę, 27 czerwca, znaleziono rzeczy osobiste poszukiwanego mężczyzny. Do działań poszukiwawczych wykorzystano także śmigłowiec.

W Rybniku są prowadzone intensywne poszukiwania 39-latka, który zaginął wieczorem 22 czerwca. Sławomir Kosek był ostatnio widziany przy ulicy Robotniczej, w rybnickiej dzielnicy Kamień. Mężczyzna był w bardzo złym stanie (choruje na nadciśnienie i cukrzycę) Miał przy sobie dokumenty i telefon marki Samsung A20e i ładowarkę.

Rysopis: wzrost ok 175 cm, sylwetka szczupła, ogolona głowa
Znaki szczególne: tatuaże na ramionach
Ubiór w dniu zaginięcia: czerwony t-shirt granatowe dżinsy i czarne buty sportowe
W sobotę, 27 czerwca, podczas przeszukiwania lasu w Rybniku-Kamieniu zostały znalezione rzeczy osobiste zaginionego Sławomira Koska: but, skarpetka, kabel do telefonu, odblask oraz portfel, w którym był jedynie dowód osobisty zaginionego. Rzeczy znajdowały się przy ul. Robotniczej 24. Na miejsce sprowadzono psa tropiącego. Niestety próba podjęcia tropu nie powiodła się.
W nocy, w której zaginął Sławomir Kosek kamery prywatnego monitoringu zarejestrowały mężczyznę przy ul. Robotniczej 24. 39-latek zmierzał w kierunku Rybnika.

Do działań włączyło się kilkudziesięciu policjantów z rybnickiego i gliwickiego garnizonu oraz z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Policjantów wspierają strażacy zawodowi i ochotniczy z różnych jednostek województwa śląskiego, w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Łącznie teren przeczesuje ponad stu mundurowych. Oprócz psów służbowych i specjalistycznego sprzętu, do poszukiwań wykorzystano policyjny śmigłowiec z Krakowa.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc mundurowym, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek Policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów – 47 85 90 500.

 

Źródło: Policja Śląska / Zaginieni po latach/facebook

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print