00:00
Muzyka Disco
10:10
Czym żyje Kościół
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Przystanek Kultura
18:00
Koncert Em Band i Ewa Uryga
19:00
Przystanek Kultura
19:40
Czym żyje Kościół
22:45
Koncert Em Band i Ewa Uryga
23:45
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Trener Akademii Młoda GieKSa GKS Katowice molestował zawodników?

Trener Akademii Młoda GieKSa GKS Katowice najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 27-letni mieszkaniec województwa lubelskiego został zatrzymany w poniedziałek, 27 maja, przez będzińskich stróżów prawa. Mężczyzna jest podejrzany o dopuszczenie się tzw. innej czynności seksualnej wobec dwóch osób poniżej 15 roku życia, za co grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu. 

Informacja o tym, że nastolatek mógł stać się ofiarą pedofila, dotarła do będzińskich stróżów prawa od rodziców dziecka. Trener podczas jazdy samochodem na stadion miał dopuścić się niestosownego zachowania wobec dwóch małoletnich chłopców. Jeden z chłopców o całym zdarzeniu powiedział swoim rodzicom, którzy zawiadomili policję. Składający zawiadomienie wskazali trenera Akademi Młodej GiKSy, który ich zdaniem miał molestować młodych zawodników.  27-letni szkoleniowiec został zatrzymany w miniony poniedziałek, 27 maja, po południu na terenie województwa lubelskiego. W trakcie wykonywanych pod nadzorem prokuratury czynności, ustalono jego kolejną ofiarę. Po raz pierwszy mężczyzna miał się dopuścić przestępstwa wobec małoletnich blisko dwa lata temu. Decyzją będzińskiego sądu zatrzymany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Zarząd Fundacji „Sportowe Katowice” zawiesił w obowiązkach 27-letniego trenera. O zaistniałej sytuacji zostali też poinformowani rodzice zawodników.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print