Biuro rachunkowe EDKB

Sosnowiec: Cysterna wjechała w radiowóz

Do zdarzenia z udziałem policyjnego radiowozu doszło 19 czerwca w nocy około godz. 2:00 na trasie S1 w Sosnowcu. Dwóch policjantów, którzy znajdowali się w radiowozie w chwili uderzenia cystery zostało przewiezionych do szpitala. Utrudnienia w ruchu w tym miejscu nadal trwają.

Do wypadku doszło dzisiaj, 19 czerwca około godz. 2:00 na za węzłem Brzęczkowice w kierunku Siewierza. Policyjny radiowóz stał z włączonymi światłami na S1 w miejscu, w którym doszło do potrącenia sarny. Policjanci zabezpieczali drogę, gdy nagle na w tył radiowozu najechała cysterna.

W wyniku zdarzenia zostało rannych dwóch policjantów, którzy znajdowali się w chwili uderzenia w radiowozie. Obaj doznali obrażeń głowy. Jeden z funkcjonariuszy został ranny w klatkę piersiową. Poszkodowanych stróżów prawa przewieziono do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca cysterny był trzeźwy. Został on poddany testom na obecność środków odurzających w organiźmie. Wyniki nie są jeszcze znane.

W dalszym ciągu trwają w tym miejscu spore utrudnienia w ruchu. Korek ma 3 km długości. W ciągu najbliższej godziny droga w tym miejscu powinna być już całkowicie przejezdna.

 

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły