Śmiertelny wypadek na DK78. Policja szuka świadków

Śmiertelny wypadek w Wilczej w powiecie gliwickim. W sobotę, 23 listopada około godz. 6.20 na DK78 doszło do czołowego zderzenia volkswagena amarok i fiata seicento. Kierująca fiatem poniosła śmierć na miejscu. Policja szuka świadków zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierowca pickupa marki Volkswagen, jadąc droga krajową numer 78 od strony Gliwic, na prostym odcinku drogi, w terenie leśnym, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z fiatem seicento, jadącym prawidłowo od strony Rybnika. 58-letnia kobieta kierująca fiatem poniosła śmierć na miejscu.

Ruch w obu kierunkach został wstrzymany. Na miejsce przyjechały wszystkie służby, policyjna ekipa śledcza oraz prokurator. Mężczyzna kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Jedną z hipotez dotyczących przyczyn wypadku jest zaśnięcie 40-latka za kierownicą, jednak pełne przyczyny i okoliczności tej tragedii poznamy dopiero po zakończeniu śledztwa.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku oraz osoby mające informacje na jego temat: kontakt telefoniczny (32 33 69 283 ) lub osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 220.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły