Peggy Brown

Śmiertelne potrącenie dziecka w Rybniku

Tragedia w Rybniku! Pod kołami samochodu zginął 7-letni chłopiec. Kierowca i jego pasażerowie byli kompletnie pijani!

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 4 sierpnia, o godz. 16:30 na ulicy Hotelowej w Rybniku. Ze wstępnych ustaleń rybnickich policjantów wynika, że rodzice spacerowali z dwójką dzieci, kiedy w ich 7-letniego syna uderzył osobowy opel. Chłopiec zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało 4 dorosłych oraz kilkuletnie dziecko. Przed przyjazdem mundurowych, dwie osoby wraz z dzieckiem oddaliły się z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Już chwilę później funkcjonariusze odnaleźli kobietę wraz z 8-letnim chłopcem oraz mężczyznę. Wszyscy,dwaj mężczyźni i dwie kobiety w wieku od 30 do 38 lat, podróżujący oplem zostali zatrzymani.

Badanie alkomatem wskazało, że wszyscy byli pijani. Jedna z kobiet miała w organizmie blisko 4,5 promila alkoholu. Dodatkowo zatrzymanym pobrano krew do badań.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury wykonali oględziny miejsca oraz zabezpieczyli samochód, który brał udział w zdarzeniu. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśniają rybniccy śledczy.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły