00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:00
Sakralne Dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Wybieram Śląskie
18:00
Kalejdoskop (JM- tłumaczenie na język migowy)
19:00
"Reset" wszystko o grach
19:15
Wybieram Śląskie
19:40
Sakralne Dziedzictwo Śląska
22:15
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Śmiertelne pobicie w Sosnowcu. Sprawcy grozi nawet 25 lat więzienia

Do zdarzenia doszło w Sosnowcu. Zakrapiane alkoholem spotkanie zakończyło się wypadkiem, w wyniku którego 45-latek miał spaść ze schodów. Okazało się jednak, że śmierć mężczyzny nie była skutkiem nieszczęśliwego wypadku. W sprawie zatrzymano 23-latka, który jest podejrzany o pobicie ofiary. Grozi mu nawet 25 lat więzienia.

W sobotę, 19 grudnia, tuż przed północą sosnowieccy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który spadł ze schodów i nie oddycha. Niestety pomimo szybkiej pomocy medycznej nie udało się uratować 45-latka, który zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Wstępne ustalenia policjantów wskazywały na to, że mężczyzna uczestniczył w zakrapianych alkoholem spotkaniu, z którego wyszedł do sklepu. Kiedy wracał, miało dojść do nieszczęśliwego wypadku na schodach. Zarówno relacje przebiegu zdarzenia, które opisywali pozostali uczestnicy spotkania, jak i same obrażenia 45-latka były dla stróżów prawa niejasne. Mundurowi podejrzewali, że do śmierci mężczyzny mógł się ktoś przyczynić. W toku postępowania wyszło na jaw, że pomiędzy 23-latkiem i 45-latkiem doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę. Jej finał okazał się niestety tragiczny. Dzięki zebranym przez śledczych dowodom, 23-latek został zatrzymany, a prokurator przedstawił mu zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi 25 lat więzienia.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print