Peggy Brown

Rowerowy pirat potrącił 86-latka w Mikołowie!

Policjanci z Mikołowa nadal poszukują mężczyzny, który pod koniec lipca na mikołowskim rynku potrącił 86-latka. Starszy człowiek ze złamanym nadgarskiem trafił wówczas do szpitala. Wizerunek sprawcy zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości widocznego na zdjęciach człowieka proszone są o kontakt z policją.

Do potrącenia starszego mężczyzny doszło 29 lipca, pred godz. 12:00 na rynku w Mikołowie.

Rysopis sprawcy: wiek około 20 lat, włosy koloru blond, ubrany w koszulkę typu t-shirt koloru niebieskiego, ciemne spodnie długości do kolan, buty w kolorze czarno – białym. Mężczyzna poruszał się na rowerze koloru niebieskiego z plastikowymi błotnikami oraz bagażnikiem nad tylnym kołem.  Jechał ulicą Jana Pawła II w kierunku ulicy Prusa.  Do potrącenia doszło przed godziną 12.00.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciachproszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie pod numerem całodobowym 32 7377200, 112, 32 7377 280 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 do 15:30) lub mail: e-mail: komendant@mikolow.ka.policja.gov.pl

Policja gwarantuje anonimowość.

Pobierz naszą aplikację na swój telefon.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły