5:00
11:45
17:23
17:30
17:45
17:50
18:05
18:08
18:10
Pokonajmy samotność - Cieszmy się Życiem
18:30
18:45
19:05
19:08
19:10
19:30
Echa Regionu - Radlin
21:30
21:45
21:50
Gość Dnia
22:05
22:08
22:10
Biuro rachunkowe EDKB

PRACA: Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy

Telewizja TVT Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku poszukuje osób do pracy na stanowisko Specjalisty ds. Reklamy.

Oferujemy:

▪️   wynagrodzenie: atrakcyjna PODSTAWA + PROWIZJA,
▪️  rozwój zawodowy,
▪️  nienormowany czas pracy,
▪️  dobrą atmosferę i warunki pracy,

Zakres obowiązków:
▪️  prezentacja usług oferowanych przez Telewizję TVT,
▪️  zarządzanie zleconymi projektami,
▪️  pozyskiwanie oraz obsługa klientów biznesowych w regionie,

Wymagania:
▪️  komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
▪️  umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
▪️  odpowiedzialność,
▪️  szybkość działania,
▪️  mile widziane doświadczenie w branży handlowej.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@telewizjatvt.pl lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Telewizja TVT Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko dziennikarza. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.