Peggy Brown

Poszukiwany Kamil Kiszka! Mężczyzna zaginął na wieczorze kawalerskim w Międzybrodziu Żywieckim

Kamil Kiszka, mieszkaniec Targanic koło Andrychowa zaginął w nocy z 11 na 12 maja w Międzybrodziu Żywieckim. Mężczyzna brał udział w wieczorze kawalerskim. 29-latek wyszedł z imprezy i do tej pory nie dał znaku życia.

Kamil Kiszka z Targanic koło Andrychowa był widziany ostatni raz w nocy z soboty na niedzielę, 11 na 12 maja, w Międzybrodziu Żywieckim. Mężczyzna brał udział w wieczorze kawalerskim. 29-latek wyszedł z imprezy i od kilkunastu godzin nie dałznaku życia.

RYSOPIS:

Kamil ma 29 lat, 187 cm wzrostu, ciemne i krótkie blond włosy, niebieskie oczy, jest średniej budowy ciała. Ubrany był w ciemnogranatowe spodnie, ciemne buty typu sportowego, w sportową bluzę i sportową koszulkę.

Ostatnio widziany był o godz. 1.30 w dniu 12 maja br. w domku letniskowym w Międzybrodziu Żywieckim przy ul. Isepnicka 1.

Mężczyzna bawił się w towarzystwie znajomych na wieczorze kawalerskim. Oddalił się z miejsca imprezy w stanie upojenia alkoholowego. Nie dotarł do miejsca zamieszkania, ani też w żaden sposób nie skontaktował się z bliskimi.

Osoby, które mogą mieć informacje na temat Kamila proszone są o kontakt na numer tel. 888 781 029.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły