00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:10
Sakralne dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
18:00
Koncert- DFM Magdalena Cornelius-Kulig
19:00
Sakralne dziedzictwo Śląska
22:15
Śląskie Granie i Śpiewanie

Pijany kierowca zakończył jazdę w rowie

Częstochowski policjant po służbie 41-latka, który kierował pojazdem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W miejscowości Kozaków stracił on panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością wjechał do rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Mł. asp. Kamil Rak po skończonej służbie przejeżdżał swoim samochodem przez gminę Koniecpol. W miejscowości Kozaków zauważył, jak na jednym z zakrętów kierujący osobowym volkswagenem traci panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością wjeżdża do rowu. Widząc to, zatrzymał się i podbiegł do auta, aby udzielić pomocy poszkodowanym. Na szczęście kierowca podróżował sam i nic mu się nie stało.

Gdy policjant pomagał kierującemu wysiąść z auta, wyczuł od niego alkohol. Po tym, jak policjant się przedstawił, 41-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego zaczął zachowywać się agresywnie i próbował uciekać. Aspirant obezwładnił mężczyznę i przytrzymywał go do przyjazdu patrolu z Koniecpola. Okazało się, że 41-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Grozi mu teraz kara do 2 lat więzienia, wysoka grzywna oraz możliwość utraty prawa jazdy nawet na 10 lat.

 

Źródło: Policja Śląska

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print