00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:00
Sakralne Dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Wybieram Śląskie
18:00
Kalejdoskop (JM- tłumaczenie na język migowy)
19:00
"Reset" wszystko o grach
19:15
Wybieram Śląskie
19:40
Sakralne Dziedzictwo Śląska
22:15
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Na terenie Jastrzębia-Zdroju pojawili się oszuści! Policja apeluje o odstrożność

W ostatnich dniach doszło do prób wyłudzenia pieniędzy od mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Policja apeluje o ostrożność i prosi o czujność, gdy nagle zadzwoni osoba podająca się za krewnego lub policjanta i poprosi o pieniądze! Bądź „znajomy”, który prosi o pożyczenie pieniędzy lub podanie kodu blik. Apel kierowany jest też do członków rodziny i opiekunów osób starszych.

Policja apeluje o ostrożność! Na terenie Jastrzębia-Zdroju znowu pojawiali się oszuści. Policjanci otrzymali informacje o nieudanych próbach oszustwa we wtorek (21 kwietnia) oraz w środę (22 kwietnia), w czasie których osoby podczas rozmowy telefonicznej usiłowały wyłudzić pieniądze. Oszuści podają się za policjanta, lub bliskiego rodziny, informują o wypadku i proszą o przekazanie pieniędzy.
W piątek,  17 kwietnia,  oszust przejął konto jastrzębianki, a następnie wysłał do jej znajomych prośbę o przesłanie kodu BLIK lub pożyczenie pieniędzy. Niestety nie wszyscy znajomi potwierdzili wiarygodność tej wiadomość i dali się oszukać.

 

Źródło: Policja Śląska

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print