Peggy Brown

Miłośnik whisky w areszcie

Złodziej alkoholi od sierpnia 2019 roku grasował na terenie całego Śląska. Łupem 29-letniego mężczyzny najczęściej padały drogie alkohole, a szczególnie whisky. Łączna wartość skradzionych towarów, to kilka tysięcy złotych. Podejrzany został zatrzymany przez sosonowieckich kryminalnych.

„Alkoholowy złodziej” działał na terenie całej aglomeracji śląskiej od sierpnia 2019 r. Łupem 29-latka padały najczęściej drogie, luksusowe alkohole. Złodziejaszek chętnie sięgał po whisky. Czasami kradł także artykuły kosmetyczne lub słodycze. Policjanci na podstawie zgromadzonych w sprawie dowodów ustalili, że sprawcą wszystkich kradzieży jest jeden i ten sam mężczyzna: 29-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Z tego faktu jego znalezienie i zatrzymanie było utrudnione. Wpadł w Siemianowicach Śląskich.

Podejrzanemu przedstawiono łącznie 6 zarzutów kradzieży wielu towarów o łącznej wartości około 5000 zł. Zważywszy na to ,że kradzieży dokonał w warunkach recydywy, może mu grozić nawet 7,5 roku więzienia.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły