00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:00
Sakralne Dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Wybieram Śląskie
18:00
Kalejdoskop (JM- tłumaczenie na język migowy)
19:00
"Reset" wszystko o grach
19:15
Wybieram Śląskie
19:40
Sakralne Dziedzictwo Śląska
22:15
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Konkurs Teatralna Antologia Nowych Utopii – nabór trwa jeszcze tylko tydzień

Jeszcze tylko tydzień trwa nabór do konkursu Teatru Zagłębia - „Teatralna Antologia Nowych Utopii”. Zapraszamy artystki oraz artystów (nie tylko związanych z teatrem) do wzięcia udziału.

Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy z dziedziny nowych mediów, która najlepiej odda charakter marzeń, rajów oraz utopii. Konkurs ma na celu umożliwienie twórczego działania tym pracownikom kultury, którym z powodu pandemii COVID-19 zostało ono odebrane.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym jury w składzie Arti Grabowski, Jacek Jabrzyk, Jolanta Janiczak i Justyna Łagowska, wybierze 10 najlepszych realizacji spośród propozycji nadesłanych w formie m.in. plików filmowych, dźwiękowych, utworów literackich, serii zdjęć lub linków do stron internetowych. Drugi etap konkursu polega na realizacji dwóch, wybranych przez jury, dzieł w rozbudowanej formie. Teatr zapewni twórcom wsparcie w zakresie montażu filmowego, reżyserii dźwięku, animacji komputerowej oraz web designu. Laureaci otrzymają także możliwość korzystania z sali teatralnej, wyposażenia technicznego Teatru, pomoc organizacyjną i promocyjną.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 czerwca o godzinie 12:00. Ogłoszenie oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej projektu – www.tanu.teatrzaglebia.pl.

 

Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

 

Źródło: Materiały prasowe

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print