0:00
Muzyka nocą
8:00
Dzieci widzą lepiej
9:00
Życzeń Moc
12:00
18:00
18:10
20:15
21:15
Minął Tydzień
22:40
Etiudy studenckie
Biuro rachunkowe EDKB

Jest praca! Szukamy dziennikarzy!

Telewizja TVT Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku poszukuje doświadczonych dziennikarzy oraz osób, które:

  • nie boją się wyzwań,
  • szybko się uczą,
  • są kreatywne, otwarte i sumienne,
  • zaangażowanych w pracę,
  • chciałby spróbować swoich sił w dziennikarstwie.

    Zadania:

  •  tworzenie własnych materiałów dziennikarskich dotyczących Śląska,
  • tworzenie materiałów zleconych,
  • opracowywanie materiałów wideo,
  • utrzymywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów dziennikarskich.

    Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem zależnym od umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego,
  • rozwój zawodowy,
  • dobrą atmosferę i warunki pracy.

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:  biuro@telewizjatvt.pl

    lub poprzez formularz na stronie:http://telewizjatvt.pl/kontakt/

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Telewizja TVT Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko dziennikarza. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.