Biuro rachunkowe EDKB

Jaworzno: Pitbull pogryzł 11-letniego chłopca!

11-latek został niespodziewanie zaatakowany i pogryziony przez agresywnego pitbulla. Chłopca z obrażeniami nóg i brzucha przewieziono do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pijana właścicielka zwierzęcia została zatrzymana przez jaworznicką policję.

Do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Grunwaldzkiej w Jaworznie. Chłopiec został zaatakowany przez agresywnego pitbulla. Z obrażeniami nóg i brzucha został przewieziony do szpitala w Jaworznie. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jaworzniccy policjanci ustalili właścicielkę pitbulla. Okazała się nim być 40-latka, mieszkanka ulicy, na której doszło do pogryzienia. Kobieta była nietrzeźwa i agresywna. Pod opieką 40-latki przebywała jej 6-letnia córka. Pijana kobieta trafiła do aresztu, a jej pies na obserwację. Zwierzę zostanie poddane badaniu w izolacji.

Według zeznań świadków pitbull zaatakował 11-letniego chłopca bez powodu. Najprawdopodobniej pies uciekł, gdy córka właścicielki zostawiła uchylone drzwi.

Kobieta usłyszała już zarzuty dotyczące niewłaściwego nadzoru nad zwierzęciem i spowodowania obrażeń ciała dziecka. Przyznała się do winy i wyraziła skruchę. Po przesłuchaniu została zwolniona.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły