Biuro rachunkowe EDKB

Jastrzębie-Zdrój: W wyniku wypadku zmarł 93-letni kierowca

Do wypadku, w którym zginął kierowca doszło we wtorek, 2 lipca, na ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju.  Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący daewoo, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu samochodem audi. 93-letni kierowca koreańskiego samochodu zmarł w szpitalu.

We wtorek, 2 lipca, około 12.45 policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie samochód daewoo nexia, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi a6. W wyniku zderzenia pojazdów samochód daewoo odrzuciło na chodnik. Mundurowi ustalili, że koreańskim samochodem kierował 93-letni mężczyzna. Nieprzytomny mieszkaniec Połomi został przewieziony do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie około 15.00 zmarł. Dokładne okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez jastrzębskich śledczych.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Nieustąpienie pierwszeństwa jest bardzo często przyczyną zdarzeń na naszych drogach.

 

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły