00:00
Śląskie granie i śpiewanie (N- napisy dla niesłyszących)
1:00
Muzyka Disco
10:00
Sakralne Dziedzictwo Śląska
10:30
Msza Św. Z Bazyliki Św. Antoniego w Rybniku
11:30
Wybieram Śląskie
18:00
Kalejdoskop (JM- tłumaczenie na język migowy)
19:00
"Reset" wszystko o grach
19:15
Wybieram Śląskie
19:40
Sakralne Dziedzictwo Śląska
22:15
Śląskie granie i śpiewanie (N-napisy dla niesłyszących)

Jacek Sasin: Nie będziemy w Ministerstwie Aktywów tolerować nepotyzmu

Jacek Sasin, minister aktywów państwowych, w rozmowie z Robertem Mazurkiem, dziennikarzem RMF FM, zapowiedział, że decyzja o zatrudnieniu Nikodema Matusiaka na stanowisko prezesa w spółce Inova będzie korygowana. W porannej rozmowie minister podkreślił również, że decyzja o zatrudnieniu syna posła PiS na tym stanowisku nie była podejmowana w ministerstwie.

Nie będziemy w Ministerstwie Aktywów Państwowych tolerować nepotyzmu rozumianego w ten sposób, że ktoś dostaje intratne posady w spółkach, w radach nadzorczych tylko dlatego, że jest rodziną jakiegoś polityka – skomentował sytuację Jacek Sasin w porannym programie Roberta Mazurka. Minister aktywów państwowych podkreślił również, w jego ministerstwie nie ma miejsca na tego typu działania. Sasin zapewnił, że decyzja o zatrudnieniu Nikodema Matusiaka, syna posła PiS Grzegorza Matusiaka, zapadła poza ministerstwem i będzie korygowana.  – Będę pilnował, żeby tego typu sytuacje nie miały miejsca – oznajmił minister aktywów państwowych.

Nikodem Matusiak został wybrany na stanowisko prezesa spółki Inova z grupy KGHM w lipcu br. O szybkiej karierze w górniczych spółkach Matusiaka juniora pisaliśmy TU.

Źródło: RMF FM

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print