Peggy Brown

Częstochowa: Gwałciciel 9-latki usłyszał wyrok

Gwałciciel 9-letniej dziewczynki usłyszał wyrok. Sąd Okręgowy w Częstochowie skazał 37-letniego mężczyznę na 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd Okręgowy w Częstochowy skazał 37-latka na 10 lat więzienia za gwałt na 9-letniej dziewczynce. Mężczyźnie postawiono trzy zarzuty – gwałt, inny czyn o charakterze seksualnym oraz molestowanie seksualne nieletniej. Sąd uniewinnił 37-latka od ostatniego zarzucanego mu czynu.

Mężczyzna w maju 2018 roku w częstochowskiej dzielnicy Północ zaatakował dwie dziewczynki. Do pierwszego ataku miało dojść w jednej z klatek z bloku przy ul. Baczyńskiego. Zaatakowana 13-latka zołała wyrwać się napastnikowi i uciec do domu. O zdarzeniu zaalarmowała swoich rodziców. Matka nastolatki o ataku pedofila poinformowała policję. Kobieta umieściła również post na Facebooku, w którym ostrzegała mieszkańców miasta przed grasującym zboczeńcem.

Do drugiego ataku pedofila doszło 5 maja 2018 roku. Jego ofiarą padła 9-latka. Dziewczynka o zdarzeniu poinformowała swojego ojca, który kilkanaście minut później spotkał, a następnie zatrzymał gwałciciela. W ujęciu pedofila pomógł mu obywatel Włoch. Zboczeniec trafił do policyjnego aresztu, w którym decyzją sądu spędził 3 miesiące.

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły