Biuro rachunkowe EDKB

21-letnia Paulina walczy o życie! Wesprzyj zbiórkę!

Życie 21-letniej Pauliny i jej rodziny zmieniło się diametralnie w ciągu kilku godzin. W nocy z 10 na 11 marca z podejrzeniem udaru trafiła na SOR w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu. Miała problemy z mówieniem i poruszaniem się. Przez długie godziny czekała na pomoc, która, jak się okazało, nadeszła zbyt późno. Ruszyła zbiórka na jej leczenie i rehabilitację.

21-letnia Paulina miała udar. W nocy z 10 na 11 marca trafiła na izbę przyjęć w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu. Dziewczyna miała problemy z poruszaniem się, a także z mówieniem. Przez kilka godzin czekała na pomoc. Dopiero o godz. 6:00 rano lekarz wykonał badanie tomografem. Wtedy było już zbyt późno. Paulina w ciężkim stanie została przewieziona do innego szpitala. Była godz. 15:00, gdy dziewczyna znalazła się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach.

Teraz Paulina walczy o życie i sprawność. Ma o co walczyć. 21-latka jest w 2 miesiącu ciąży, a w domu czeka na nią mała Lenka i jej narzeczony. 21-latka potrzebuje kosztownego leczenia. Zbiórka powstała z myślą o wsparciu dziewczyny i jej najbliższych.

Wspomóż Paulinę w leczeniu i rehabilitacji. Każda kwota ma znaczenie! Link do zbiórki – Pomagam Paulinie

 

DODAJ KOMENTARZ

komentarze

Zobacz pozostałe artykuły